دستگاه اسکنر سنگ چیست

۱۳۹۸/۰۹/۱۳

چرا از اسکنر سنگ استفاده می شود؟ در کجا این دستگاه می تواند کاربرد داشته باشد؟ پیش از وجود اسکنر سنگ این مشکل به چه صورت مرتفع می شد؟ تمام این سئوالات هنگامی که با این محصول روبه رو می شوید احتمال دارد در ذهن شما نقش پیدا کند. در این مقاله سعی می کنیم که با تشریح این دستگاه به تمامی سئوالات ایم مبحث پاسخ داده شود.

اسکنر سنگ:

در گذشته برای آنکه بتوان محصولات موجود در انبار را به مشتری ارائه داد تولید کنندگان اسلب سنگ با مشکلات فراوانی از جمله جا به جا کردن و نمایش آنها داشتند و از جمله تولید کننده، کنترل خوبی بر روی انبار خود نداشته است.

نمایش اسلب های سنگ
نمایش اسلب های سنگ

دستگاه اسکنر سنگ به تولید کنندگان کمک می کند که در زمان تولید اسلب در خروجی از آنها تصویر برداری با کیفیت بسیار بالا داشته باشند. تصاویری که اسکن می شود در حافظه سیستم مربوطه به صورت آفلاین ذخیره می شود و در صورت لزوم می توان این سیستم را به فضای ابری مرتبط متصل نمود و همزمان تصاویر پس از اسکن در فضای ابری بارگذاری می شود. چند نمونه از تصاویر اسکن شده را می توانید در زیر مشاهده کنید.

نمونه تصویر اسکن از سنگ
نمونه تصویر اسکن از سنگ

با کمک این تصاویر می توان به سادگی هر چه تمام برای بحث شبیه سازی ها و گالری تصاویر استفاده کرد. این تصاویر را می توان در وب سایت فروشگاهی قرار داد و جهت جذب مشتری برای فروش شد.

0 0 vote
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments