5 مورد اساسی و مهم در انتخاب دوربین پردازش تصویر

۱۳۹۷/۰۱/۸

بینایی ماشین با روش های متفاوتی در علوم مختلف به کار گرفته می شوند که هر کدام نیاز به انتخاب دوربین متفاوتی دارد.

درحالی که شما می دانید که چه انتظاری را از دوربین خود دارید، ولی احتمال دارد که ندانید که بهترین انتخاب برای سیستم مورد نظر به چه صورت باید باشد.

برای انتخاب دوربین هزاران گزینه مختلف وجود دارد که کار را مشکل می کند.

در اینجا به شما آموزش می دهیم که چگونه دوربین مناسب سیستم خود را انتخاب کنید

دوربین های صنعتی
دوربین های صنعتی
  1. نیازهای اقتصادی: در چه مواردی دوربین می تواند به موانع درآمد زایی غلبه کند؟ آیا به این کمک میکند که توان تولید افزایش یابد یا به تولید بیشتر کمک کند؟ دانستن این دو موضوع به شما کمک خواهد کرد که هزینه های اضافه را محدود کند.
  2. اندازه دوربین: آیا دوربین نیاز دارد که در یک فضای فشرده و کوچک کار کند؟ آیا نیاز دارد که به سیستم های دیگر متصل گردد؟ گزینه های شما در حال حاضر بر اساس جایی که دوربین قرار گیرد محدود می شود.
  3. محیط بازرسی: آیا دوربین در معرض گرما، ارتعاش یا تغییرات نور قرار می گیرد؟ ممکن است که شما بر اساس نوع و عوامل محیطی در انتخاب دوربین محدود شوید.
  4. طول عمر: چرخه عمر پروژه شما چقدر است؟ این مورد برای کاربرد های علومی که نیاز به تایید FDA دارند بسیار مهم است. تعیین چرخه پروژه برای اطمینان از ثبات در نتایج می باشد.
  5. تامین کننده: منابع تهیه شما کیست؟ با توجه به اینکه ممکن است سیستم شما به صورت سفارشی سازی باشد به تامین کننده معتبر نیاز دارید. همچنین آنها باید خدمات منظمی را برای بهبود عمر دوربین ارئه دهند، مهمتر اینکه تامین کننده از نظر مالی پایدار باشد، در غیر این صورت شما قابلیت های تعمیر، نگهداری  و یا جایگزین دوربین خود را از دست خواهید داد.

انتخاب دوربین برای کاربردهای علمی می تواند کاری دشوار باشد. گزینه های زیادی وجود دارد و می توان بهترین آن را با دانش از 5 مورد بالا انتخاب نمود.

0 0 vote
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments