هدایت قابل اطمینان گریپر یک ربات به سمت هدف

۱۳۹۶/۰۸/۱۷

تولید کنندگان دستگاه های پزشکی از پردازش تصویر سه بعدی برای تعیین موقعیت اشیاء حساس و همچنین بازو‌های رباتیک برای برداشتن قطعات استفاده می‌کنند.

اشیائی مانند قطعات بسیار پیچیده و غیر سازه ای بسته بندی های بانداژ و یا کیسه های IV می تواند حساسیت بسیار بالایی در دقت شناسایی داشته باشد تا بسته بندی آماده برای ارسال یا فرآیند استریلیزاسیون گردد.

شناسایی قطعات پزشکی و برداشت آنها
شناسایی قطعات پزشکی و برداشت آنها

در طول این گونه از فرآیندها، تکنولوژی برای بهینه سازی و کاهش هزینه ها و شرایط لازم برای مدیریت قابل اطمینان در برنامه هایی که قبلا امکان پذیر نبود فراهم می کند.

بر خلاف برنامه های پردازش تصویر معمولی، شرکت فرازان کاوش می تواند این اطمینان را حاصل کند که اشیاء حساس با هندسه متغیر را به سادگی پردازش و شناسایی می کند. این به این معنی است که می توان با ایمنی قابل اعتماد با ترکیب نوآورانه از یک اسکنر سه بعدی و یک دوربین رنگی کیسه ها با اشکال نا متعارف را شناسایی و مدیریت کند.

موقعیت، جهت، ابعاد، طرح و رنگ شیء به طور خودکار از طریق پردازش سه بعدی استخراج می شود و به واحد کنترل ربات منتقل می شود و آماده بسته بندی یا انباشته شدن در ظروف استریلیزاسیون می باشد.

استفاده از تکنولوژی پردازش سه بعدی باعث می شود که همه اشیائی که اشکال نا متعارفی دارند به طور قابل اعتماد تشخیص داده شوند.

0 0 vote
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments