حضور پر رنگ شرکت فرازان کاوش در نمایشگاه سنگ محلات 1398

۱۳۹۸/۰۷/۲۳

نمایشگاه بین المللی سنگ دوازدهمین دوره برگزاری خود را تجربه کرد است. این نمایشگاه بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع سنگ کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه بین المللی محلات برگزار شده است.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از انواع کوپ های سنگ، سنگ های برش داده شده و همچنین تجهیزات مربوطه به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری فیمابین دست اندرکاران حوزه صنعت سنگ است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت با تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می شود.
نمایشگاه بین المللی سنگ در محل دائمی نمایشگاه سنگ محلات شهرستان نیمور در فاصله 19 الی 16 مهر ماه سال 1398 برگزار شده است.

محصول ارائه شده شرکت فرازان کاوش دیدار سپاهان

شرکت فرازان کاوش مطابق با ارائه جدیدترین محصول خود با عنوان اسکنر اسلب های سنگ در این نمایشگاه حضور یافت و در نظر داشته است که با بالاترین توان در این نمایشگاه، حضوری پر رنگ داشته باشد.

با توجه به تجربیات گذشته از حضور در نمایشگاه ها و همایش های داخلی و خارجی، شرکت فرازان کاوش در نظر دارد تا با ارائه دستاوردهای جدید علمی، تجربیات نوین در حوزه اسکنر سنگ و پردازش تصویر بر روی سنگ به جهت کنترل کیفیت آنها، راهکارها و برنامه های قابل اجرا با حضور متخصصان این شرکت در این نمایشگاه داشته است و ضمن تبادل نظر راهکارهای کارآمد را به اشتراک گذارد.

بخشی از تصاویر مربوط به این نمایشگاه و غرفه شرکت فرازان کاوش برای شما ارائه می شود.

0 0 vote
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments