راه کارهای جدید پردازش تصویر سه بعدی

۱۳۹۶/۰۷/۱۲
دوربین پردازش سه بعدی استریو
دوربین پردازش سه بعدی استریو

یک راه کار جدید در پردازش تصویر سه بعدی توسط شرکت Source Imaging راه اندازی شده است.

این شرکت تولید کننده بین المللی دوربین های بینایی ماشین است و اخیراً اعلام کرد که سیستم بینایی برای پردازش تصویر سه بعدی استریو, IC 3D در دسترس خواهد بود.

این شرکت ادعا می کند این یک راه حل عملی و انعطاف پذیر برای بسیاری از برنامه های کاربردی بینایی ماشین است و ایده آل برای شروع در زمینه سنجش عمق سه بعدی است. از دوربین ها  و تصحیح کننده های تصویر صنعتی خاص به منظور برآورد دقیق عمق و تجسم آن، با نرم افزار سه بعدی قدرتمند یک تصویر کامل را ارائه می دهد.

نرم افزار IC 3D اجازه می دهد تا برای کالیبراسیون آسان از طریق رابط کاربر پسند با آن ارتباط بر قرار کرد و تضمین می کند که سیستم را می توان به سرعت با طیف گسترده ای از فواصل کاری (Working Distances) و بازه دید (Field of view) به کار گرفته شود. نقشه های عمیق و ابرهای نقطه ای سه بعدی را می توان از طریق نمایشگر تعاملی 3D به سرعت نمایش داد. مجموعه داده های کالیبراسیون و توالی های تصاویر استریو می توانند برای استفاده بعدی از آنها نسخه پشتیبانی تهیه شود.

Image Source در سال 1990 تاسیس شد، دارای شعبه هایی در ایالات متحده، تایوان و آلمان است. این شرکت یکی از تولید کنندگان پیشرو محصولات تصویربرداری برای برنامه های علمی، صنعتی و پزشکی است. دوربین ها، مبدل ها و فریم های این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که برای سال ها در بسیاری از برنامه های کاربردی به کار گرفته شوند، از جمله: بینایی ماشین، AOI (کنترل کیفیت خودکار)، کنترل بصری، اتوماسیون کارخانه ها، کنترل کیفیت، صنعت پزشکی، صنعت دارو سازی, صنعت خودروسازی, علم زندگی، علوم میکروسکوپی و ستاره شناسی آماتور.

0 0 vote
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments