راه حل کنترل خط بسته بندی محصولات دارویی

۱۳۹۶/۱۲/۲۰

از فوریه 2016، بر اساس قوانین دارویی اتحادیه اروپا، تمامی تولید کنندگان دارویی مجاز نیازمند اختصاص شماره سریال هایی هستند که قابلیت ردیابی تمام محصولات و بسته بندی را داشته باشد. به همین دلیل داده ها در هر مرحله از تولید و بسته بندی محصولات دارویی و دستگاه های پزشکی باید اختصاص داده شود. سریال ها برای ردیابی محصولات اصل و همچنین جلو گیری از بسته بندی های جعلی و اطمینان از کیفیت محصول واجب است.

شرکت ما این تضمین را می دهد که اجرای این قانون با جدیدترین روش ها . الگوریتم های برنامه نویسی امکان پذیر است. با توجه به خواسته مشتری و خط تولید موجود راه کارهای درخور و بهینه برای تمامی محصولات پزشکی ارائه خواهد شد.

دستگاه های که از جانب ما طراحی می شود قابلیت رمزگشایی سریال ها را دارد علاوه بر این بررسی می کند که بارکد ها در جای صحیح نصب شده باشند.

در صورتی که علاقه دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید می توانید به مقاله پردازش تصویر بسته بندی و برچسب ها مراجعه کنید.

سریال سازی خودکار

با راهکار ارائه شده، اطلاعات ضروری مانند شماره محصول، شماره شناسه دسته ای و تاریخ انقضا به طور همزمان بر روی محصول در هر دو طرف جعبه قرار می گیرد. در مرحله بعدی سیستم صحت اطلاعات را مورد بررسی قرار می دهد. این اطلاعات ضروری همگی ذخیره و پردازش می شوند در صورتی که بارکد محصولی ایرادی داشته باشد شناسایی می شود و در خط تولید خارج می شود.

ردیابی یکپارچه با توجه اطلاعات جمع آوری شده

با این راه حل شماره سریال هامی توانند رمزگشایی شوند، بر روی محصول قرار گیرند، تصویر برداری و مورد بررسی برای هر یک از محصولات قرار گیرند و همچنین می تواند در سطوح بعدی بسته بندی از جمله بسته بندی محصول، جعبه کردن چندین بسته بندی و چیدمان بر روی پالت نیز به کار گرفته شود. تمامی اطلاعات مربوط به بسته بندی در یک پایگاه داده اصلی ذخیره می شود، جایی که اطلاعات داده منطقی با آنها در ارتباط است. با توجه به این نوع بسته بندی تولید کننده می تواند به طور دقیق تمام سابقه تولید یک محصول را ردیابی کند. تمامی داده های جمع آوری شده و به سیستم های MES و ٍERP منتقل می شوند. در نتیجه الزامالت قانونی می تواند تحقق یابد و همچین تجزیه و تحلیل ها، گزارش ها و بهینه سازی های فرآیند تولید به سرعت اجرا شوند.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه عملکرد این سیستم می توانید ویدوی زیر را مشاهده کنید

منبع : www.vitronic.com
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments