جدیدترین دوربین‌های شرکت Cognex

۱۳۹۶/۰۴/۱۱

شرکت Cognex پیشرو در صنعت بینایی ماشین و دوربین های هوشمند، به تازگی از جدیدترین تولید خود با نام سری In-Sight® 7000 رو نمایی کرده است، یک مجموعه فوق‌العاده برای بینایی ماشین مستقل و مدولار است. در دومین تولید این سری از دوربین ها به عملکرد بهتر، انعطاف پذیری بیشتر و سهلوت در کاربری آن دست یافته شده است. این سیستم بینایی قدرتمند جدید، کنترل دقیق و سریع را انجام می‌دهد که باعث می‌شود سرعت عملکرد خطوط تولید افزایش پیدا کند. دوربین‌های سری In-Sight® 7000 دارای طراحی منحصر به فرد و مدولار را ارائه می‌دهد.

دوربین های سری 7000 شرکت Cognex
دوربین های سری 7000 شرکت Cognex

این اولین سیستم بی‌نظیری است که به طور کامل قابل تنظیم است، ماژول‌های نورپردازی و لنزها بسیار تغییرات مناسب داشته اند از جمله فکوس خودکار که به این وسیله حساسیت به نورهای خارجی را به شدت کاهش می‌دهد و به کاربر این اجازه را می‌دهد تا تنظیمات بهتری داشته باشد.

این سری از دوربین ها از استاندارد بین المللی IP67 با قابلیت عکس برداری منعطف برخوردار می باشد که نشان دهنده ضد گرد و غبار و نفوذ آب می باشد. با توجه به تکمیل بودن این سری از دوربین ها بر روی دوربین بخشی تعبیه شده است که قابلیت نصب سیستم نور پردازی LED حلقه ای (Ring Light) را دارد و همچنین از لنز های C-Mount و S-Mount پشتیبانی می کند.

این دوربین نیز همانند سایر دوربین شرکت Cognex به منظور تمامی کاربردهای بینایی ماشین از جمله کنترل مقایسه الگو، خواندن متن به روش OCR، کنترل سطح، هدایت ربات و غیره قابل استفاده است.

منبع : Cognex.com
اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوربین In-Sight® 7000
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments