بانک اطلاعاتی انواع سنگ و اهمیت وجود آن

۱۳۹۸/۱۱/۱۴

امروزه با توجه به گستردگی انواع سنگ ها کشور های مختلف در پی جمع آوری اطلاعات سنگ های تولیدی در هر کشور است که می تواند در صنایع ساختمانی بسیار موثر باشد. این بانک اطلاعاتی می تواند با کمک اسکنر سنگ برای تصویر برداری دقیق و بهتر صورت گیرد.

بانک اطلاعاتی سنگ ها
گالری انواع سنگ

گسترش بانک اطلاعاتی سنگ چیست؟

اولین موردی که ممکن است به ذهن رسد این است که این پایگاه داده چه اهمیتی دارد و چه لزومی دارد که از آن استفاده شود. جواب پاسخ این سئوال این است که:

1- به دلیل بالا بودن حجم بالای تصاویر و تعداد زیاد آنها این بانک اطلاعاتی به تولید کننده این امکان را می دهد که از فضای ابری برای ذخیره اطلاعات خود استفاده کند.

2- پس از بارگذاری تصاویر در بانک اطلاعاتی کلی می تواند از آن به عنوان تبلیغات محصول خود استفاده کند و هم برای وب سایت فروشگاهی خود مورد استفاده قرار دهد و هم برای عموم در این وب سایت اشتراک گذارد

3- امنیت در حفظ اطلاعات مشتریانی که از دستگاه اسکنر سنگ استفاده می کنند، چرا که اطلاعات خود را در فضای بسیار مطمئن بارگذاری می کند

4- جمع آوری اطلاعات مربوط به انواع سنگ در یک محیط واحد و مورد بررسی و تحلیل قرار دادن آنها در یک نگاه که می تواند از لحاظ علمی بسیار کار بزرگ و ارزنده ای باشد.

جایگاه بانک اطلاعاتی سنگ ها

در حال حاضر چندین کشور به این حرکت روی آورده اند و در تلاش برای تکمیل بانک اطلاعاتی خود هستند که در زیر نام چند شرکت آورده شده است

بانک اطالاعاتی سنگ های تولیدی در آلمان DNSA

نسخه آزمایشی بانک اطلاعاتی سنگ های آمریکا National Building Stone Database

 

بانک اطلاعاتی سنگ در ایران

شرکت فرازان کاوش دیدار در پی تولید دستگاه اسکنر اسلب به دنبال پایه گذاری تاسیس اولین پایگاه داده اطلاعاتی سنگ است که به مشتریان خود ارائه می دهد و می تواند به صورت چند منظوره برای مشتریان کاربرد داشته باشد.

0 0 vote
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments